MÖBLER / Möbler, övrigt / Vikskärm 15528116
nr 1552 8116
Vikskärm
höjd: 158 cm, bredd: ca 140 cm (ca 40+ 60+ 40 cm)
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 17 juli 2023
kl 19:17:01
100 kr
150 kr
250 kr
450 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
500 kr
6
600 kr
7
700 kr
8
800 kr
7